AHMET BAYDIN

UZM. VET. HEK.
DAHİLİYE UZMANI

YÜCEL KANDİŞ

UZM. VET. HEK.
CERRAHİ UZMANI

SEMİH EFEDAYI

UZM. VET. HEK.
DOĞUM ve JİNEKOLOJİ UZMANI

MERVE AYDINLI

UZM. VET. HEK.
DAHİLİYE UZMANI

SELİM KÖSEM

UZM. VET. HEK
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

EREN NUMANOĞLU

UZM. VET. HEK.
CERRAHİ UZMANI

TOLGA TETİK

VET. HEK.

MERVE BİLLERLİOĞLU

VET. HEK.

MERVE ERTAŞ

LAB. ve VET. TEKNİKER

CANSU AVCI

LAB. ve VET. TEKNİKER

BURAK KÖR

LAB. ve VET. TEKNİKER

ROJDA ÖZLÜ

VET. TEKNİKER

FİLİZ ERYILMAZ

VET. TEKNİKER

ALEYNA ALMAZ

VET. TEKNİKER

UZM. VET. HEK. AHMET BAYDIN – DAHİLİYE UZMANI

1985 yılında Ankara’da doğdu. 2003 yılında Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ‘Kedilerde Üriner Sistem Hastalıkları’ üzerine yüksek lisansını tamamladı. Birçok ulusal ve uluslar arası seminer ve kongreye katılmış olup, bir Tübitak Projesinde yer aldı. Kurucu hekimlerden olup evli ve bir çocuk babasıdır.

UZM. VET. HEK. YÜCEL KANDİŞ – CERRAHİ UZMANI

1986 yılında Tokat’ta doğdu. İlkokulu Tokat’ta geri kalan eğitim hayatını İstanbul’da tamamladı.2012 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2018 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı’nda ‘’Kedi ve Köpeklerde Kardiyopulmoner Resüsitasyon (CPR)’’ konulu teziyle yüksek lisansını tamamladı. Kurucu hekimlerinden olup evli ve Yoda isimli bir köpek sahibidir.

UZM.VET. HEK SEMİH EFEDAYI – DOĞUM ve JİNEKOLOJİ UZMANI

1987 yılında Tavşanlı’da doğan hekimimiz ilk, orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladıktan sonra 2006 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne girdi. 2013 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını tamamladı. Kurucu hekimlerden olup evli ve Ege isimli bir oğlu, Maya isimli bir kedisi vardır.

UZM.VET. HEK MERVE AYDINLI – DAHİLİYE UZMANI

1988 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluk hayalini, Selçuk Üniversitesi Veteriner fakültesine 2007 yılında girerek gerçekleştirdi. 2012 Yılında mezun olarak aynı yıl içinde Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda doktoraya başladı. Seminerlerini ‘Kedilerde Üriner Sistem Hastalıkları ve İdiopatik Sistitis’ üzerine vermiştir. Çeşitli sertifikaları ve kongre katılımları bulunmaktadır. Çalışmalarını, 2016 yılından beri Pet 312 Veteriner Kliniği’nde klinisyen olarak sürdürmektedir.

UZM. VET. HEK. EREN NUMANOĞLU – CERRAHİ UZMANI

2011 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde eğitimine başlayıp 2016 yılında mezun olarak Veteriner Hekim ünvanı aldı. 2016 yılında Ankara Üniversitesi Cerrahi Anabilim Dalı’nda ‘Kedi ve Köpeklerde Mitral Kapak Hastalıklarının Radyografik Ve Ekokardiyografik Değerlendirilmesi’ isimli tez konusunu vererek 2018 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitimi süresince ve sonrasında da Pet 312 Veteriner Kliniği’nde klinisyen olarak çalışmalarını sürdürdürmektedir.

UZM. VET. HEKİM SELİM KÖSEM – ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

2012 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Cerrahi anabilim Dalında Uzmanlık Programına başladı. 2014 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlığını tamamlayıp askerlik hizmetini yapmak üzere Deniz Kuvvetleri Çanakkale Boğaz Komutanlığı Muayene ve Kabul komisyonu üyesi Asteğmen olarak yaptı. Askerlikten sonra Nörocerrahi alanında kendini geliştirmeye başladı. Temel olarak Ortopedi Travmatoloji ve Nörocerrahi alanında 2013 yılından beri Pet312 ailesinde uzmanlık alanlarında hastalarına hizmet vermektedir. Evli, Çağan ve Neva isminde iki çocuk, Morris adında bir köpek ve Fiki adında bir kedi babasıdır. İngilizce bilmektedir.

VET. HEKİM MERVE BİLLERLİOĞLU

1996 yılında Bodrum’ da doğdu. Bodrum Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.2020 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Sita isminde bir kedi annesi olup 2020 yılından beri PET 312 ailesiyle çalışmaktadır.

VET. HEKİM TOLGA TETİK

1993 yılında Uşak’ da doğdu. Uşak Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.2017 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu.2019 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesinde İç Hastalıkları Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine başladı. Cipsy isminde bir kedi babası olup 2021 yılında PET 312 ailesine katılmıştır.

LAB. ve VET. TEKNİKER MERVE ERTAŞ

1996 yılında Almanya’da doğdu. Lise eğitimini Celal Yardımcı Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Çocukluğundan bu yana hayvanlara olan sevgisi ve bağı, kariyerini şekillendirdi. Meslek eğitimine Ahi Evran Üniversitesi Veteriner Teknikerliği Ve Laborantlığı bölümünde başlayarak, Anadolu Üniversitesi’nden 2019 yılında mezun olmuştur. 2018 yılından beri Pet 312 ailesinin bir üyesidir.

LAB. ve VET. TEKNİKER BURAK KÖR

1997 yılında Batman’da doğdu. Lise eğitimini Mehmetçik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2016 yılında Erciyes Üniversitesi Veteriner Teknikerliği Ve Laborantlığı bölümünden mezun oldu. 2018 yılından beri Pet 312 ailesinin bir üyesidir.

LAB. ve VET. TEKNİKER CANSU AVCI

1995 yılında Ankara’da doğdu. Liseyi Kaya Beyazıtoğlu Lisesi’nde okudu. 2018 yılında Afyon Kocatepe Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nden mezun oldu. Kendisi Fırtına ve Cücük isimli iki kedi, Yağmur ve Body isimli iki köpek sahibi.

LAB. ve VET. TEKNİKER ROJDA ÖZLÜ

2000 yılında Şereflikoçhisar’da doğdu. 2018 yılında Dr. Sabiha Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Mezun oldu.2020 yılında Hitit Üniversitesi Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nden mezun oldu, 2020 yılında Pet 312 ailesine katılmıştır.

LAB. ve VET. TEKNİKER FİLİZ ERYILMAZ

1995 yılında Çankırı’da doğdu. Mehmet Rüştü Uzel Kimya Meslek Lisesi’nden Mezun oldu. Afyon Kocatepe Üniversitesi Bayat Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nden mezun oldu, 2020 yılında Pet 312 ailesine katılmıştır.

LAB. ve VET. TEKNİKER ALEYNA ALMAZ

2000 yılında Mersin’de doğdu. Mersin Toroslar Anadolu Lisesi’nden Mezun oldu. Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Elbistan Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nden mezun oldu, 2020 yılında Pet 312 ailesine katılmıştır.